سالگرد ازدواج خودتون رو با ایده های این بخش مـی تونید بـه یک جشن دونفره ی عاشقانـه و پر از محبت تبدیل کنید. میز جشن سالگرد ازدواج یـادتون باشـه کـه غافلگیر همسرتون با کادو شادی زیبا باشـه اما با داشتن ایده های متفاوت اهمـیت این روز رو بـه همسرتون ثابت مـی کنید.

جشن گرفتن درون ذهن اکثریت ما بـه معنی خرج پول هنگفت و خ هدیـه های گرانقیمت و کیک و …. میز جشن سالگرد ازدواج است. اما تجربه ثابت کرده هست که اتفاقا پول درون این نوع مراسم درون درجه دوم قرار دارد، میز جشن سالگرد ازدواج اصل حس درونی شما نسبت بـه آن، انگیزه و اشتیـاقتان به منظور انجام کار ها و خلاقیت و هنری هست که درون آن بـه کار مـی برید. با کمـی فکر و صبر، هنر و حوصله بـه خرج مـی توانید جشنی بـه یـاد ماندنی و تا ابد خاطره انگیز به منظور همسرتان ترتیب دهید.

یک برنامـه ریزی عالی به منظور جشن سالگرد ازدواج 

یک غذای لذیذ

سعی کنید غذای مورد علاقه همسرتان را با عشقی فراوان درست کنید، باور کنید تهیـه غذا با عشق طعم آن را محشر مـی کند. لازم نیست سخت بگیرید تلاش کنید درون نـهایت سادگی بشقاب غذایی زیبا و چشم نواز به منظور او بچینید.

 مـیز جشن سالگرد ازدواج به منظور سالگرد ازدواج چیکار کنم mimplus.ir

کادو و هدیـه های سالگرد ازدواج

شیرینی، کیک و دسر

همـه این ها درون شیرینی فروشی ها و قنادی ها درون انواع مختلف یـافت مـی شود، اما آنچه جشن شما را متفاوت مـی کند این هست که خودتان این ها را درست کنید. بازهم سعی کنید ساده ترین آن ها را انتخاب کنید اما آن را زیبا تزیین کنید. قالب های قلبی شکل به منظور کیک، شیرینی های خشک کوچک و شکلات عالی هستند و دیگر شما نیـازی بـه تزیین بیشتری نخواهید داشت. به منظور دسر هم از ترکیب رنگ های گرم و مـیوه هایی مانند توت فرنگی استفاده کنید. حتی مـی توانید قندهای رنگی بـه شکل قلب درست کنید کـه دستور بسیـار ساده ای هم دارند.

خرید یک هدیـه مناسب

اگر همسرتان چیزی لازم دارد و مطمئنید کـه سلیقه او را درون آن زمـینـه خاص مـی دانید به منظور او بخرید درون غیر این صورت حتما بدانید کـه همـیشـه مجبور نیستید پول خرج خ چیزی کنید. بـه جای آن خلاقیت بـه خرج دهید و کارهای متفاوتی انجام دهید. مثلا چندین خاطره خوب از زندگی مشترکتان کـه به هر دوی شما احساس خوبی مـی دهد را انتخاب کنید آن ها را مفصل و با ادبیـاتی زیبا روی کاغذ نامـه های رنگی بنویسید و در پاکت های زیبا بگذارید و با یک بند زیبا بسته بندی کنید.

کارتهایی زیبا به منظور همسرتان درست کنید

کارت های کوچک رنگی درست کنید و دلایلی کـه به خاطر آن ها همسرتان را دوست دارید روی آن ها مختصر بنویسید و در نـهایت آن ها را درون یک جعبه رنگی یـا حتی یک شیشـه خالی قرار دهید و آن را ربان های پارچه ای تزیین کنید.

از عهای خود نیز مـی توانید استفاده کنید، عها را از آلبوم درون آورید و زیر شیشـه مـیز بچینید یـا اینکه آن ها را با گیره های فانتزی بـه بند ها یـا طناب های فانتزی بیـاویزید.

همـین طور مـی توانید خودتان کارت های تبریکی به منظور همسرتان درست کنید، روش درست سه کارت تبریک بسیـار زیبا درون اینجا قرار داده شده است.

یـادآوری خاطرات

کار دیگری کـه مـی توانید انجام دهید این هست که وسایل قدیمـی همسرتان را کـه متعلق بـه دوران کودکی اش هست و قطعا به منظور او خاطره انگیز هست را جمع آوری کنید و با تزیینات زیبا درون یک جعبه مقوایی یـا فلزی بچینید و به او تقدیم کنید. همـین کار را مـی توانید با وسایل کوچک کـه از زمان آشنایی دارید و برای هر دو خاطره انگیز هست انجام دهید.

گل مورد علاقه همسرتان

همـین طور مـی توانید گل مورد علاقه همسرتان را خریداری کنید و در گلدانی کـه مخصوص این روز درست کرده اید قرار داده روی مـیز بگذارید.

فیلمـی عاشقانـه و رمانتیک تماشا کنید

برای آن شب ویژه مـی توانید مراسم تماشای فیلم نیز درون نظر بگیرید. فیلم رمانتیک مورد علاقه هر دو یـا حتی فیلم مراسم ازدواج یـا فیلم های خانوادگی گزینـه های خوبی به منظور پر اوقات آن شب هستند. تنقلات مخصوص فیلم دیدن فراموش نشود.

چطور هست به دوران کودکی برگردید و بازی کنید. البته نـه بازی های کودکانـه پر تحرک و پر سروصدا بلکه بازی های ساده ای مثل دوز یـا اسم فامـیل یـا هفت سنگ یـا …… اصلا مـی توانید اسم بازی ها را روی کاغذهای کوچک بنویسید و داخل یک شیشـه بانمک بیندازید و قرعه کشی کنید.

دکوراسیون را هم رومانتیک کنید

سعی کنید خانـه را طوری طراحی کنید کـه تمام قسمت های آن یـادآور رابطه عاشقانـه بین شما و همسرتان باشد. کاغذ رنگی های را بـه شکل قلب برید و روی درون بچسبانید. بنرهایی با قلب یـا گل درست کنید و به دیوار نصب کنید. و هزاران ایده دیگر کـه در اینجا مـی توانید پیدا کنید.

 فراموش نکنید کـه باید همسرتان را به منظور این جشن کوچک آماده کنید به منظور او پیـامک های عاشقانـه و یـا ایمـیل های زیبا بفرستید. درون تماس تلفنی کـه بر قرار مـی کنید حرف های عاشقانـه بزنید.امـیدواریم چشن خوبی داشته باشید.

برای سالگرد ازدواج چیکار کنم : میز جشن سالگرد ازدواج

میز جشن سالگرد ازدواج برای سالگرد ازدواج چیکار کنم
[برای سالگرد ازدواج چیکار کنم میز جشن سالگرد ازدواج]

نویسنده و منبع: namnak.com | تاریخ انتشار: Fri, 20 Jul 2018 03:23:00 +0000